Liepto apšvietimas – grindų lemputės

Lemputės kaina €32

Dydis 130x115x21 mm

  • LED lemputė yra pakraunama saulės energija
  • Lemputė yra bevielė ir atspari (IP65) vandeniui
  • Yra šilta ir šalta šviesa

Trumpai apie liepto apšvietimą

Prieš statant lieptą reikia apsispręsti ar norėsite apšviesti lieptą. Jei nuspręsite, kad jums reikia apšvietimo, galite rinktis iš šių variantų:

  1. apšviesti lieptą nuo kranto,
  2. montuoti denio apšvietimą su aukšta įtampa,
  3. montuoti denio apšvietimą su žema įtampa, arba
  4. rinktis įkraunamus šviestuvus lieptui su saulės elementais.

Lieptus galima apšviesti dviem būdais – apšviečiant jo paviršių (denį) arba nukreipiant šviesą į vandenį.

Renkantis šviestuvus, rekomenduojame rinktis tokius, kurie turėtų aukštą atsparumą vandeniui ir jų šviesa būtų nukreipta horizontaliai.

Įspėjame, kad į liepto denį įmontuojami šviestuvai, kurie šviečia 180 laipsnių kampu į viršų, nepriklausomai nuo skleidžiamos šviesos šiltumo, nemaloniai akina.

Jei norite apšvietimą nukreipti į vandenį, nepersistenkite su šviestuvų kiekiu, galingumu, rinkitės šiltos spalvos šviestuvus.

Daugiau sužinoti apie plausto ar liepto apšvietimą galite perskaitę atsakymus į dažniausiai užduodamus klientų klausimus. Jei atsakymo į savo klausimą neradote – susisiekite su mumis.

Liepto apšvietimas – dažniausiai užduodami klausimai

Ar saugu apšviesti lieptą?

Taip, jei apšvietimas įrengtas tinkamai, naudojami tinkamo atsparumo šviestuvai. Jei liepto apšvietimui naudosite aukštą įtampą, būtina naudoti srovės nuotėkio relę, laidus jungti vandeniui atspariose montavimo dėžutėse.


Ką reiškia žemos įtampos apšvietimas?

Jūsų pasirinktoje vietoje, ant kranto, yra sumontuojamas transformatorius, kuris aukštą įtampą paverčia žema, ši yra nepavojinga žmogui. Dauguma gamintojų gamina tuos pačius šviestuvus tiek aukštai, tiek žemai įtampai.


Kokius priedus rekomenduojate lieptelio apšvietimui?

Daugumai savo klientų, kurie nori įsirengti apšvietimą lieptui, rekomenduojame įsigyti laikmatį su šviesos sensoriumi. Šis laikmatis automatiškai įjungs apšvietimą sutemus ir išjungs jį prašvitus.


Koks paprasčiausias ir pigiausias būdas liepto apšvietimui?

Paprasčiausia yra naudoti pakraunamus šviestuvus su saulės elementais. Šie šviestuvai negali atstoti pajungtų į srovę, bet savo funkciją tikrai atlieka. Šis apšvietimo būdas ypač patogus kai pontoninis plaustas yra naudojamas ir kaip liepto aikštelė – nėra instaliacinių laidų, kuriuos reiktų atjunginėti norint išplaukti.