Laikini tiltai, techniniai bei pažintiniai takai

Konsultuojame, projektuojame, gaminame bei įrengiame pažintinius takus, techninius lieptus bei laikinus tiltus

Pažintiniai takai

Vietose, kuriose būtini specialūs sprendimai – pelkės, užliejamos pievos, durpėtos ar smėlėtos vietovės, t.y. vietose kur standartiniai sprendimai netinka, galime pasiūlyti ilgaamžius ir patikimus pažintinius takus, laiptus ir aikšteles.

Ilgaamžio pažintinio tako įrengimas aktualus visoms savivaldybėms, kurios nori pritraukti lankytojus į savo lankytinas vietas, kurios yra sunkiai pasiekiamos natūraliomis sąlygomis. Padedame paruošti projektus „Pažintinio tako atnaujinimas“, „Pažintinis takas“, „Pažintinio tako statyba“, „Patrulio takas“.

Techniniai takai ir lieptai

Esame įrengę daugiau nei 10 km ilgio specialios paskirties takų ir lieptų. Dažniausiai techniniai takai  ir lieptai naudojami tai atvejais, kai yra būtinos ypač aukštos gaminio techninės charakteristikos – apkrova, plūdrumas, atsparumas pastoviai drėgmei ir galimiems mechaniniams pažeidimams. 

Dažniausiai techniniai takai ir liepteliai įrengiami chemijos, naftos, ūkio bei vandens valymo įmonėms, uosto ir pasienio ruožuose. Techninių lieptų ir takų gamyboje naudojami ypač aplinkos ir mechaniniam poveikiui atsparūs plastikiniai pontonai. Metalinės dalys, po suvirinimo, padengiamos aplinkai atsparia medžiaga, taip užtikrinant jų ilgaamžiškumą. 

Laikini tiltai

Konsultuojame, projektuojame, įrengiame ir nuomojame sprendimus statybų bendrovėms, kurioms reikia laikinų sprendimų remontuojant tiltus ar patogaus priėjimo vandens paviršiuje prie objekto. Ruošiame pasiūlymus atitinkančius galiojantį Statybų Techninį Reglamentą. Galime pasiūlyti tiek segmentinius, tiek sekcijinius sprendimus. Pristatome, sumontuojame ir išmontuojame.