Liepto kopėtėlės

Kaina nuo €165

Pasirenkamai 5 arba 7 pakopų liepto kopėtėlės

  • Cinkuoto metalo arba nerūdijančio plieno konstrukcija
  • Giluminiu būdu impregnuota mediena
  • Lengvai surenkamos ir kas ypač svarbu naudojant plauste – pakeliamos liepto kopetėlės


Cinkuoto metalo pakeliamos kopėtėlės

5 laiptelių liepto kopetėlės – €165

Aukštis – 2100 mm
Plotis – 600 mm
Gylis nuo liepto – 1400 mm

7 laiptelių kopėtėlių kaina – €195

Aukštis – 2400 mm
Plotis – 600 mm
Gylis nuo liepto – 1800 mm


Nerūdijančio plieno pakeliamos kopėtėlės

7 laiptelių kopėtėlių kaina €395

Aukštis – 2700 mm
Plotis – 600 mm
Gylis nuo liepto – 2000 mm

Ypač kokybiškos, prailgintos ir patogios nerūdijančio plieno kopėtėlės lieptui, kurias galima iškelti iš vandens.

Trumpai apie kopėtėles lieptui

Būtinas liepto priedas maudynėms ir saugumui –  liepto kopėtėlės. Šiais laikais populiariausios gaminamos iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir cinkuoto metalo. Pastarosios dažniausiai yra komplektuojamos su medinėmis pakopomis, kurios gali būti lengvai pakeičiamos naujomis. Dauguma kopėčių yra lengvai montuojamos prie jūsų liepto, tad jums neprireiks meistrų pagalbos.

Kopėčios lieptui gali būti skirstomos pagal tai ar jos yra nuimamos, užlenkiamos ar stacionarios. Užlenkiamų ir nuimamų kopėtėlių pagrindinis pliusas, kad jos neapauga dumbliais ir moliuskais. Jas patogu naudoti ant plaustų, nes nesukelia pasipriešinimo plaukiant.

Dar vienas kopėtėlių skirtumas – pakopų išdėstymo kampas. Jei pakopos išdėstytos vertikaliai, jomis yra sunkiau lipti, nes labiau apkraunamos rankos. Pakopos su kampu yra kur kas ergonomiškesnės, jas ypač rekomenduojama rinktis, jei jomis naudosis vyresni žmonės ar vaikai.

Liepto kopėtėlės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti tinkamo ilgio kopėtėles?

Jei tik leidžia gylis, toje vietoje kur norite jas statyti, rekomenduojame rinktis ilgesnį variantą. Lipant iš vandens nereikės susilenkti ir naudoti rankų jėgos išsikėlimui. Kojomis lengvai rasite jums tinkamą pakopą.


Ar galima pačiam patrumpinti kopėtėles?

Jei perkate metalines cinkuotas, trumpinti negalima, nes cinko sluoksnis apsaugo jas nuo korozijos. Pjovimo vietoje jos pradės rudyti, sutrumpės jų eksploatacijos laikas.


Ar galima palikti kopėtėles žiemai?

Tai labai priklauso nuo jūsų vandens telkinio, kuriame yra jūsų lieptas. Jei toje vietoje nebūna stipraus ledonešio, tikėtina, kad kopėtėlėms nieko neatsitiks, tačiau mes savo klientams rekomenduojame jas nuimti šaltajam sezonui.

Jei naudojate kopėtėles maudynėms eketėje, jums vertėtų rinktis nuimamą arba atlenkiama variantą, nes su jais bus lengviau išpjauti eketę, pjaudami nepažeisite kopėtėlių ir pakopų.


Kaip tinkamai prižiūrėti liepto kopėtėles?

Jei naudojate stacionarias kopėtėles, sezono pradžioje rekomenduojame nuvalyti jų pakopas nuo dumblių ir moliuskų. Visi žinome, kad užmynus ant kriauklės galima stipriai įsipjauti. Taip pat įvertinkite pakopų būklę, atkreipkite dėmesį ar nėra atskilusių aštrių „rakščių“. Jei pakopos mediena paseno, būtinai pakeiskite ją, nes lūžus pakopai taip pat galite susižeisti.


Esant minusinei temperatūrai limpa (prišąla) šlapios rankos, ką galite rekomenduoti?

Rekomenduojame kopėtėlių turėklus apgaubti vamzdžių izoliacine medžiaga, vietomis pritvirtinat ją izoliacija arba plastikiniais užtempėjais.